З автомобілістів незаконно деруть гроші за парковку

платныя парковкаНезважаючи на те, що з 1 січня вступила в дію постанова Кабміну, яка дозволяє не платити за стоянку автомобіля на «необладнаній» парковці, комунальники продовжують брати плату з автомобілістів.

Згідно з постановою, брати гроші на стоянках без паркоматів, заборонено, однак 10 січня, коли кияни виїхали на роботу після свят, гроші за стоянку здирали на всіх парковках.

Лише за один день з автомобілістів незаконно взяли тисячі гривень, відзначає видання.

Так, співробітники КП «Київтранспарксервіс» на вул. Червоноармійській з готовністю демонстрували роздрукований текст постанови, однак акцентували увагу не на 14-му пункті (який регламентує обов’язкову наявність паркоматів), а на 29-му, у якому йдеться про варіанти оплати.

Зокрема, наголошували на тому, що другий абзац цього пункта дозволяє оплачувати послуги парковки так званим паркувальним талоном – «з рук» співробітника «Київтранспарксервісу».

Однак голова громадської організації «Комітет прямої дії» Дмитро Гнап радить автомобілістам не платити на необладнаних паркоматами стоянках, а дії паркувальників знімати на мобільний.

«Якщо паркувальник таки вимагає платити, спочатку варто ввічливо відмовитися, посилаючись на постанову, а далі телефонувати в міліцію. У такій ситуації ми радимо знімати все на фото чи відео. І попередити, що якщо щось станеться з авто, то його фото у вас є і що знайти його буде нескладно», — сказав Гнап.

По материалам Київ. Коментарі

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.