Суд заборонив встановлювати блокіратори машин

Суд заборонив встановлювати блокіратори машинБлокіратори, шлагбауми та троси, які паркувальники протягують під машинами, будуть поза законом, доки не з’явиться інший судовий вердикт.

Адміністративний суд Києва заборонив у будь-який спосіб перешкоджати виїзду зі стоянки машини, навіть якщо водій не заплатив за паркування.

Суд визнав назаконною торішню постанову уряду, яка намагалася узаконити блокіратори. Рішення суду набрало чинності з моменту його оголошення, тобто з 16-ої години четверга, 22 квітня.

Юристи наголосили – навіть якщо Кабінет Міністрів оскаржить це судове рішення — апеляція не зупиняє дії сьогоднішньої заборони. Блокіратори, шлагбауми та троси, які паркувальники протягують під машинами, будуть поза законом, доки не з’явиться інший судовий вердикт.

В разі повної або часткової несплати послуг за паркуваня оператор має право перешкоджати виїзду з майданчика, шляхом застосування шлагбаумів чи технічних пристроїв для перешкоджання виїзду. Ухвала набирає законної сили і підлягає негайному виконанню

По матеріалам tsn.ua

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.