Уряд пішов на поступки автомобілістам. У Києві евакуйовуватимуть лише ті автомобілі, які перешкоджають дорожньому руху

Столичні водії зможуть полегшено зітхнути. У Києві евакуйовуватимуть лише ті автомобілі, які перешкоджають дорожньому руху. Таке рішення Уряду. Викликати евакуатор, згідно з новим рішенням Уряду, інспектор ДАІ зможе лише через службу Державтоінспекції. Крім того, під час евакуації складатимуть протокол, який зобов’язані підписати представник ДАІ, працівник еавкуатора, двоє свідків, обов’язково власник машини, а також страховий комісар, якщо він прибув на місце. Досі забирати автомобілі в Києві евакуатори могли за неправильну чи несплачену парковку. Тепер за таке порушення можна лише блокувати колеса.

На цьому засіданні Юлія Тимошенко планувала ґрунтовно розібрати діяльність свого давнього опонента — столичного мера. Але це питання останньої миті і з невідомих причин — відклали до кращих часів. Утім зовсім забути про Черновецького Тимошенко не змогла. Евакуатори — вони забирають усе, що погано припарковано у Києві і вивозять на штрафмайданчики — поза Законом, переконана прем’єр. Вона просить мера будувати киянам підземні паркінги.

Кабінет міністрів постановив: евакуювати можна лише ті автівки, які перешкоджають руху іншого транспорту, або ж кермуються п’яними водіями. Забирати машину можна лише з дозволу інспектора ДАІ. Автовласникам ж радять обзавестися фотографіями своїх ластівок: якщо під час еквакуації машину пошкодять будуть підстави вимагати компенсацію.

Драйву прем’єра вистачило на ще один подарунок автолюбителям. Тимчасові реєстраційні талони — їх забов’язували оформляти водіїв, які їздять за довіреністю — віднині не обов’язкові. І як не доводив перший заступник міністра внутрішніх справ, що за генерельною довіреністю не можна відслідкувати, скільки разів була перепродана машина і кому вона нині належить, дерегулятивний настрій Тимошенко переміг.

День автомобіліста наступного вівторка пройде й у Верховній Раді. Депутати мають переглянути Закон «Про транспортний збір», що спричинив хвилю обурення у власників машин з великом об’ємом двигуна. Невдоволені двічі перекривали центральні вулиці Києва.

По материалам 5 канал

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.