У центрі Львова запрацювали три паркомати

Сьогодні, 12 вересня, у Львові почала діяти нова система оплати за паркування – вона буде здійснюватися за допомогою спеціальних автоматів. Для початку три паркомати було встановлено в центральній частині міста, у районі Вернісажу. Наступні паркомати Львівська міська рада планує розмісти за 2-4 тижні. Про це сьогодні, 12 вересня, заявив начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міськради Микола Шкурган.

Виготовленням таких паркоматів займається львівська фірма «Уніпей», яка і оплатила вартість вже встановлених апаратів. За словами засновника фірми Андрія Сала, на складі фірми «Уніпей» зараз є близько 20 паркоматів, які будуть готовими до встановлення, приблизно через 2-4 тижні. Ціна одного – 2 тис. євро. Паркомат дає можливість здійснювати оплату не лише за паркування, а й за користування послугами мобільного зв’язку.

За словами Андрія Сала, зараз діє тариф: одна година паркування – одна гривня. Відповідно, до тої суми коштів, яку отримає автомат, він вичислює, наскільки годин у водія проплачено паркування. Потім автомат видає чек, на якому вказано – година початку і година кінця парковки. Чек складається з двох частин: основна і додаткова, першу водій ставить під лобове скло, другу зберігає в себе. «На місці працюватиме контролер, який співставить поточну годину з годиною, яка вибита на чеку», — заявив засновник фірми «Уніпей».

Як зазначив начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міськради Микола Шкурган, до нечесних водіїв будуть застосовуватись каральні санкції, це, зокрема, евакуація автомобіля і блокування коліс.

«Розробляється положення, відповідно до якого буде проводитись блокування коліс тих автомобілів, які не запарковані належним чином. Щоб звільнити авто, водій змушений буде оплатити штраф», – повідомив заступник директора ЛКП «Муніципальна дружина» Семен Мисяк.

По матеріалам zik, 12.09.2008

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.